Përfundon ndeshja mes Kosovës dhe Luksemburgut, ‘Dardanet’ humbin keq

211
perfundon-ndeshja-mes-kosoves-dhe-luksemburgut,-‘dardanet’-humbin-keq

Ka përfunduar ndeshja mes Kosovës dhe Luksemburgut e zhvilluar në kuadër të Kampionatit Evropian të basketbollit për shtete të vogla

Në takimin e dytë “Dardanet” u mposhtën nga vashat e Luksemburgut me rezultat 65 – 94.

Kjo ishte humbja e parë e vashave kosovare, pasi sfidën e parë e fituan ndaj Qipros.

The post Përfundon ndeshja mes Kosovës dhe Luksemburgut, ‘Dardanet’ humbin keq appeared first on RahovecNET.