Wednesday, March 22, 2023

Arkivat Përditshëm July 20, 2021

lamborghini-se-shpejti-do-te-prezantoje-nje-tjeter-model-te-ri

Lamborghini së shpejti do të prezantojë një tjetër model të ri

0
Lamborghini ka punuar shumë kohët e fundit, gjë që konfirmohet nga njoftimi i quajtur “Gjashtë muajt më të mirë”, dhe tani mund të presim...
rashica-starton-per-norwichin-ne-miqesore

Rashica starton për Norwichin në miqësore

0
Norwich City do të luajë një ndeshje miqësore me ekipin anglez, Lincoln, në kuadër të fazës përgatitore për edicionin e ri. Pjesë e formacionit startues...
perfshihet-ne-aksident-vetura-e-nje-mergimtari-te-fusha-e-pajtimit,-3-te-lenduar

Përfshihet në aksident vetura e një mërgimtari të Fusha e Pajtimit, 3 të lënduar

0
Një veturë me targa të huaja dhe një me targa vendore janë aksidentuar sot në rrugën magjistrale Ferizaj -Kaçanik, në vendin e quajtur Fusha...
kuvendi-nuk-arrin-ta-shkarkoje-bordin-e-autoritetit-rregullator-te-hekurudhave-(video)

Kuvendi nuk arrin ta shkarkojë bordin e Autoritetit Rregullator të Hekurudhave (Video)

0
Me akuza e kundër akuza u zhvillua seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës,  në të cilën u debatua për shkarkimin e bordit të...
“nder-bekimet-me-te-shpeshta-e-me-te-mirat-i-kemi-nga-prinderit”,-mozziku-uron-festen-me-nje-foto-familjare

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit”, Mozziku...

0
Edhe reperi Mozzik ka uruar festën. Reperi kosovar sot ka sjellë një imazh familjar për ti dhënë më shumë kuptim festës së Kurban Bajramit. Me këtë...
krasniqi-uron-kurban-bajramin:-begati-e-mireqenie-per-besimtaret

Krasniqi uron Kurban Bajramin: Begati e mirëqenie për besimtarët

0
Kreu i PDK-së u shpreh i lumtur se tashmë këtë festë të shenjtë për besimtarët myslimanë mund ta festojnë të gjithë bashkë pas një...
policia-arreston-nje-shtetas-te-shqiperise-ne-kufi,-i-gjeten-arme-dhe-municion-ne-veture

Policia arreston një shtetas të Shqipërisë në kufi, i gjetën armë dhe municion në...

0
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në pikën kufitare në Vërmicë. Sipas njoftimit nga PK, pas ndalimit për kontroll në vijën e dytë të...