Melisa dhe Andi publikojnë video të zveshur nga dhoma e gjumit

152
melisa-dhe-andi-publikojne-video-te-zveshur-nga-dhoma-e-gjumit

Andi dhe Melisa janë njëri ndër çiftet më të komentuar.

Ata vazhdimisht marrin vëmendje me çdo veprim të tyre, shkruan Gazeta Press.

Një video e cila po qarkullon nëpër rrjete sociale, shihet Andi dhe Melisa të dy të zveshur, duke shkëmbyer puthje.

Kujtojmë Melisa ka paralajmëruar për ditën e djeshme të publikohet kënga e saj “inati”, por akoma nuk është publikuar./Gazeta Press/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andi & Melisa 🧿❤ (@melisa_andii_)

The post Melisa dhe Andi publikojnë video të zveshur nga dhoma e gjumit appeared first on Gazeta Press.