Nuk do ta njihni Genta Ismajlin, shikoni se si ka ndryshuar trupi i saj

719
nuk-do-ta-njihni-genta-ismajlin,-shikoni-se-si-ka-ndryshuar-trupi-i-saj

Ka kohë që këngëtarja kosovare, Genta Ismajli ka pësuar ndryshim në fizikun e saj.

Përmes një postimi nga i dashuri i saj turk, vërehet që ajo ka shtuar peshë.

Shiko Videon në vazhdim dhe binduni.

The post Nuk do ta njihni Genta Ismajlin, shikoni se si ka ndryshuar trupi i saj appeared first on Gazeta Press.