Gruaja rrihet nga burri dhe vëllai i saj në Fushë Kosovë

217
gruaja-rrihet-nga-burri-dhe-vellai-i-saj-ne-fushe-kosove

Një grua ka deklaruar në polici se është rrahur nga burri dhe vëllai i saj.

E njëjta ka pranuar edhe trajtim mjekësor, ndërsa të dyshuarit ndodhen në arrati.

Njoftimi i plotë i policisë:

Fushë Kosovë, 17.07.2021 – 00:15. Viktima femër kosovare ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që sipas saj, është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti dhe vëllai i saj të dyshuarit meshkuj kosovarë. Të dyshuarit gjenden në arrati. Rasti është duke u hetuar nga njësia përkatëse.