A po bëhet Shpat Kasapi baba për herë të parë?

197
a-po-behet-shpat-kasapi-baba-per-here-te-pare?

Dyshja simpatike Shpat Kasapi dhe Selvija Jao, para pak muajsh kurorzuan dashurinë e tyre me martesë.

Së fundmi, ajo në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku është krahë këngetarit.

“Një arratisje e vogël, Shpati energjik si gjithmonë”, ka shkruar bukuroshja duke treguar kështu se çifti simpatik janë drejt pushimeve.

Gjithashtu ata duken mjaft të lumtur pranë njëri tjetrit.

Disa po thonë se bashkëshortja e Shaptit është shtatzënë.

Cila është e vërteta?/kosovarja

The post A po bëhet Shpat Kasapi baba për herë të parë? appeared first on Gazeta Press.