Wednesday, March 22, 2023

Arkivat Përditshëm July 15, 2021

“gezimi-im-i-pare”,-vajza-e-fjolles-festoi-18-vjetorin-dhe-dhuraten-me-te-bukur-e-mori-nga-e-ema!

“Gëzimi im i parë”, vajza e Fjollës festoi 18-vjetorin dhe dhuratën më të bukur...

0
Vajza e Fjolla Morinës është rritur dhe tanimë është një zonjushë mjaft e bukur, e cila ka festuar një ditë më parë 18-vjetorin e...
chelsea-eshte-gati-per-oferten-e-madhe-para-plus-abraham-per-haalandin

Chelsea është gati për ofertën e madhe para plus Abraham për Haalandin

0
Chelsea thuhet se është gati të përfshijë Tammy Abrahamin si pjesë e një marrëveshje para plus lojtar për të transferuar yllin e Borussia Dortmundit,...
gap:-per-kulturat-bujqesore-jane-rritur-subvencionet,-por-jo-prodhimi-(video)

GAP: Për kulturat bujqësore janë rritur subvencionet, por jo prodhimi (Video)

0
Në dhjetë vjetët e fundit nuk është rritur prodhimi dhe sipërfaqet e mbjella Në dhjetë vjetët e fundit janë rritur grantet dhe subvencionet për të...
gashi-kryeministrit:-me-e-rendesishme-jeta-e-1500-qytetareve-te-helmuar-apo-njohja-nga-greqia?

Gashi-Kryeministrit: Më e rëndësishme jeta e 1500 qytetarëve të helmuar apo njohja nga Greqia?

0
Përmes një postimi në Facebook, Gashi ka rikujtuar se kur Kurti ishte në opozitë thoshte se jeta e qytetarëve të Kosovës është më e...
arrestohet-nje-person-pasi-i-kerkoi-550-euro-per-paraqitjen-e-provimit-te-patente-shoferit

Arrestohet një person pasi i kërkoi 550 euro për paraqitjen e provimit të patentë...

0
Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person, nën dyshimin se i njëjti i ka kërkuar një personi në këmbim të mundësisë së paraqitjes...