E tepron Ana Kabashi, shëtit vetëm në bikine rrugëve të qytetit

163
e-tepron-ana-kabashi,-shetit-vetem-ne-bikine-rrugeve-te-qytetit

Këngëtarja Ana Kabashi, i ka befasuar fansat e saj me anë të disa postimeve të reja.

Ajo ka publikuar dy fotografi të reja dhe mjaftë të nxehta, shkruan Gazeta Press.

ba

Ana shihet e veshur vetëm me bikine dhe një xhaketë sipër.

Çudia e kësaj ishte se nuk u pa në plazh por rrugëve të qytetit/Gazeta Press/

The post E tepron Ana Kabashi, shëtit vetëm në bikine rrugëve të qytetit appeared first on Gazeta Press.