BMW X5, X6 dhe X7 në versione speciale

225
bmw-x5,-x6-dhe-x7-ne-versione-speciale

Trioja më e fuqishme e SUV nga BMW ka marrë versione speciale që sjellin ngjyra unike të trupit, modelit dhe aksesorëve.

X5 dhe X6 morën modele të edicionit Black Vermillion dhe u pikturuan në të zezë të ngrirë me detaje të kuqe dhe ata morën një grilë të përparme të ridizajnuar me grila të kuqe, rrota aliazh 22 inç dhe një sistem shkarkimi M Sport.

Ekzistojnë gjithashtu detaje të shkëlqyera të jashtme Shadowline, frena të rinj M Sport dhe drita me teknologjinë lazer të BMW.

Brendësia është e veshur me lëkurë të zezë, ndërsa kontrasti bëhet nga detajet e kuqe në sediljet e pasme dhe dyshekët e dyshemesë.

Në pjesën e përparme ka vende më të rehatshme, si dhe xhami që mbron nga dielli. /Njeshi/

The post BMW X5, X6 dhe X7 në versione speciale appeared first on Njeshi.