A e dini ku e ka bërë tatuazh Ledri ditëlindjen e Sares?

141
a-e-dini-ku-e-ka-bere-tatuazh-ledri-ditelindjen-e-sares?

Ledri Vula, reperi i njohur që së fundi mbushi 35 vjeç, po e shijon sukzesin e këngës “Dale” në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Kiden.

Kënga ka marrë miliona klikime dhe është bërë “trending” në disa vende të botës.

Edhe në jetën private, Ledri është rehat dhe shumë në rregull, madje tepër i dashuruar në bashkëshorten e tij, Saren.

Reperi ka bërë tatuazh në këmbë vitin e lindjes së Sares dhe njejtë ka vepruar edhe partnerja e tij, duke tatuazhuar vitin e lindjes së Ledrit.

The post A e dini ku e ka bërë tatuazh Ledri ditëlindjen e Sares? appeared first on Gazeta Press.