Ja si rrin Gjiko me Zërin kur janë në shtëpi

254
ja-si-rrin-gjiko-me-zerin-kur-jane-ne-shtepi

Elita Rudi është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo poston shpesh fotografi e video edhe të fëmijëve, shkruan Gazeta Press.

Së fundm ajopostoi një fotografi të Gjikos dhe Zërit.

Baba e bir duken shumë bukur bashkë./Gazeta Press/

The post Ja si rrin Gjiko me Zërin kur janë në shtëpi appeared first on Gazeta Press.