Encës i duhet një ‘shok’ i ri, të vjetrit iu kanë bërë ‘bajat’

143
ences-i-duhet-nje-‘shok’-i-ri,-te-vjetrit-iu-kane-bere-‘bajat’

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia është bërë mjaftë aktive në rrjetet sociale duke ndarë imazhe e video mjaftë sensuale.

Bukuroshja e cila komentohet për paraqitjet fizike, nuk i lë anash provokimet dedikuar gjinisë së kundërt.

Minuta më parë ndau një thënie teksa ka shkruar se është në kërkim të një shoku për të udhëtuar botën së bashku, pasi me siguri të vjetrit iu kanë bërë ‘bajat’.

“Duke kërkuar një mik të ri më të mirë për të udhëtuar në botë së bashku.

Pyetje: rrini beqar/e, bëhuni argëtues dhe bëhuni persona të mirë”, shkroi krahas imazhit./indeksonline

The post Encës i duhet një ‘shok’ i ri, të vjetrit iu kanë bërë ‘bajat’ appeared first on Gazeta Press.