Kryetarin e Vushtrrisë e viziton djali në punë!

139
kryetarin-e-vushtrrise-e-viziton-djali-ne-pune!

Kryetari i komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, sot i shkoj dita më bukur.

Në vizitë tek zyra e tij shkoi djali, Maltini.

Këtë e ndau bashkë me ndjekësit e tij në ‘Facebook’.

“Maltini më vizitoi sot në punë.

Biri im, bota është e thellë dhe shumë njerëz mbyten në të.

Biri im, mirësia është kulmi i mençurisë! (Këshilla nga i urti Llukman)” shkroi ai në postimin e tij./Indeksonline/

The post Kryetarin e Vushtrrisë e viziton djali në punë! appeared first on Gazeta Press.