Një personi i vidhet BMW-ja në Podujevë

188
nje-personi-i-vidhet-bmw-ja-ne-podujeve

Një person në Podujevë ka raportuar se i është vjedhur vetura e tipit BMW pas mesnate.

Policia njofton se kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe rasti po hetohet.

Bashkë me veturën ështe vjedhur edhe dokumentacioni dhe patentë shoferi.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se pas mesnate i është vjedhur vetura e tipit BMW me targa vendore, si dhe dokumentacioni i veturës dhe patentë shoferi. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse policor. Rasti është duke u hetuar”, njofton Policia.