Nëna e Rites merr vëmendjen me fotografitë në bikine

144
nena-e-rites-merr-vemendjen-me-fotografite-ne-bikine

Vera ka postuar disa foto ku shihet mjaft tër.heqëse.

Nëna e Rita Orës merr vëmendjen e fansave mjaft shumë me paraqitjen në rrjete sociale.

Ajo ndan imazhe dhe video të ndryshme si nga karriera profesionale duke ndihmuar ndjekësit me mesazhe ndërgjegjësimi por edhe jo rrallë herë vjen nga përditshmëria.

Vera dhe partneri i saj Nick Ora për momentin po shijojnë bukuritë natyrore të bregdetit shqiptar, duke vizituar vende të ndryshme.

Së fundi ajo ka ndarë disa fotografi ku po shijonte kohën e mirë e veshur me pak rroba, kështu duke t.ërhequr vëmendjen me linjat./Lajmi

The post Nëna e Rites merr vëmendjen me fotografitë në bikine appeared first on Gazeta Press.