Një femër përfshihet në një përleshje masive në Prishtinë, arrestohet bashkë me dy persona tjerë

178
nje-femer-perfshihet-ne-nje-perleshje-masive-ne-prishtine,-arrestohet-bashke-me-dy-persona-tjere

Një përleshje masive është raportuar të ketë ndodhur dje në mesditë në Prishtinë.

Policia me anë të raportit 24 orësh ka bërë të ditur se janë arrestuar tre të dyshuar, dy meshkuj dhe një femër kosovarë, pasi që i kanë sulmuar fizikisht  dy viktimat meshkuj kosovarë.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt