Genta Ismaili rregullon raportet me babain, shfaqet pranë tij

366
genta-ismaili-rregullon-raportet-me-babain,-shfaqet-prane-tij

Shpesh është folur e përfolur jeta private e këngëtares Genta Ismaili, së cilës prindërit i janë divorcuar prej vitesh.

Pas ndarjes së tyre, këngëtarja ka jetuar me të ëmën dhe motrat në SHBA, derisa nisi karrierën muzikore në Kosovë.

Flitej se Genta nuk kishte raporte të afërta me të atin, por duket se gjërat kanë lëvizur për të mirë.

Këngëtarja e ka uruar babain për ditëlindje dhe i ka shprehur gjithë dashurinë e saj përmes postimeve në Instagram. /Kosovarja/

The post Genta Ismaili rregullon raportet me babain, shfaqet pranë tij appeared first on Gazeta Press.