Burri në Rahovec gjendet i vdekur në veturë, policia nis hetimet

201
burri-ne-rahovec-gjendet-i-vdekur-ne-veture,-policia-nis-hetimet

Një vdekje e dyshimtë është raportuar dje në Rahovec.

Në raportin 24-orësh, policia bënë të ditur se viktima mashkull kosovar në veturën e tij është gjetur pa shenja jete.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe është konstatuar vdekja e viktimës .

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

Detaje tjera rreth këtij rasti nuk dihen.