Beatrix Ramosaj thekson çdo detaj të trupit me fustanin super të shkurt

462
beatrix-ramosaj-thekson-cdo-detaj-te-trupit-me-fustanin-super-te-shkurt

Këngëtarja është aktive me postime të shumta në rrjete sociale.

Krahas angazhimeve të saj me projekte muzikore ajo ndanë momente edhe nga përditshmëria e saj.

Dhe, Beatrix Ramosaj publikon foto dhe video derisa reklamon linjat e saj.

Së fundmi, ka postuar një video në storien e saj në Instagram teksa shihet e veshur me fustan të kuq.

Beatrix, ka venë në fokus gjoksin dhe këmbët e gjata joshëse.

Ndërkohë, projekti i fundit i saj muzikor është “By my side”./Lajmi

The post Beatrix Ramosaj thekson çdo detaj të trupit me fustanin super të shkurt appeared first on Gazeta Press.