Artistja shqiptare fotografohet në momente intime me një mashkull misterioz

151
artistja-shqiptare-fotografohet-ne-momente-intime-me-nje-mashkull-misterioz

Artistja me origjinë shqiptare, Ava Max ka shijuar së fundmi disa pushime në Hawaii.

Ndërsa ndodhej në një jaht luksoz, Ava u fotografua nën shoqërinë e një mashkulli misterioz, ku dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin duke shkëmbyer përqafime dhe notuar së bashku.

Ava shfaqet mjaft e lumtur krahas personit që mesa duket i ka rmarr zemrën.

The post Artistja shqiptare fotografohet në momente intime me një mashkull misterioz appeared first on Gazeta Press.