Vajza ja qel sytë Adriana Matoshit, e zgjon nga gjumi

207
vajza-ja-qel-syte-adriana-matoshit,-e-zgjon-nga-gjumi

Ndonëse me një karrierë shumë të gjatë në botën e artit, Adrianes së fundi mediat po i referohen më shumë si deputete.

Ajo është deputete e kësaj legjilature dhe mandati i sapo nisur po prodhon mjaftë lajm.

E, kush ja qel e kënaq sytë aktores dhe deputetes nga rradhet e “Vetëvendosjes”? Sigirisht, vajza e saj Kaona.

Kaona, vajza e madhe e Adrianes, ka nisur së fundi të merret me muzikë. /Kosovarja/

The post Vajza ja qel sytë Adriana Matoshit, e zgjon nga gjumi appeared first on Gazeta Press.