“Shumë e mirë për të qenë e vërtetë”

139
“shume-e-mire-per-te-qene-e-vertete”

Modelja vazhdimisht ekspozon linjat e saj.

Dhe, Trejsi Sejdini sapo ka ndarë imazhe të reja teksa mori komente të shumta nga fansat.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar fotografitë derisa shihet e veshur me një fund të shkurt dhe një bluzë.

“Shumë e mirë për të qenë e vërtetë”, ka shkruar në përshkrimin e postimit modelja.

Kujtojmë se, Trejsi Sejdini së fundmi ka qenë e angazhuar me fotosesione të shumta./Lajmi

The post “Shumë e mirë për të qenë e vërtetë” appeared first on Gazeta Press.