Sara provokon! Pozon nga mbrapa dhe tregon linjat e saj

219
sara-provokon!-pozon-nga-mbrapa-dhe-tregon-linjat-e-saj

Sara Hoxha është njëra ndër vajzat më të komentuara në show bizin shqiptar, kjo për shkak lidhjes që ajo tashmë ka me reperin e njohur Ledri Vula.

Çdo postim i saj kthehen në temën e ditës duke u komentuar kështu shumë nga të gjithë.
Sara dhe Ledri tash e disa muaj janë bërë prindër për herë të parë të një vajze që kanë vendosur ta quajnë Poem.

Sara ka qenë shumë afër fansave të saj edhe pas lindjes së vajzës duke treguar kështu çdo detaj nga jeta e saj private.

Ndërkaq ajo në shumë video që ka hedhur në Instagram ka treguar se nga do që shkon vajza e saj është aty me të, si në sallone bukurie, si në ndonjë trajtim tjetër që kohë pas kohe bënë, Sara vajzën asnjëherë nuk e lë vetëm.

Së fundmi Sara ka filluar edhe të postoj më shumë foto, që pas lindjes së vajzës ku ka treguar se dita e ditës ajo është duke u kthyer në peshën e saj ideale.

Sara ka postuar dy foto në llogarinë e saj në Instagram ku ka marrë më së shumti vëmendjen, ajo ka pozuar dhe ka shfaqur format e saj në mënyrën më të mirë, me njëparë gjinse dhe një palë sytjena të bardha mund të themi se Sara po duket thjeshte dhe bukur. /Kosovarja/

The post Sara provokon! Pozon nga mbrapa dhe tregon linjat e saj appeared first on Gazeta Press.