“Me loqken tem”, Anita pozon krahë Ramushit

215
“me-loqken-tem”,-anita-pozon-krahe-ramushit

Çifti i njohur kanë ndarë një imazh së bashku.

Anita dhe Ramush Haradinaj, kanë pozuar pranë njëri-tjetrit.

Ishte bashkëshortja e ish-kryeministrit e cila ka postuar foton në storien e saj në Instagram derisa i ka shkruar edhe një dedikim.

“Me loqken tem”, shkroi Anita Haradinaj teksa i ka bërë edhe tag.

Ndërkohë, çifti i njohur janë një nga më të komentuarit në media rozë./Lajmi

The post “Me loqken tem”, Anita pozon krahë Ramushit appeared first on Gazeta Press.