E frikshme, ngjajshmeria e Fjolla Morinës me Kim Kardashian në këto fotografi

401
e-frikshme,-ngjajshmeria-e-fjolla-morines-me-kim-kardashian-ne-keto-fotografi

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina shquhet për format e saj dhe për dukjen tërheqëse në paraqitjet e saj.

Ajo nuk heziton të ndaj fotografi nga përditshmëria e saj në rrjetin social Instagram ku ndiqet nga më shumë se 400 mijë fansa.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa fotografi me një fustan të zi që ia vë në pah format trupore.

Të shumta ishin pëlqimet dhe komentet poshtë fotografisë.

Disa prej tyre e krahasonin atë me yllin e “Keeping up ëith the Kardashians”, Kim Kardashian.

Kujtojmë se këtë vit këngëtarja ka bërë udhëtime të shumta si Dubai dhe Maldive. Në destinacionin e fundit, këngëtarja i dha fund beqarisë.

Ajo kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me biznesmenin, Fisnik Syla./Express/

The post E frikshme, ngjajshmeria e Fjolla Morinës me Kim Kardashian në këto fotografi appeared first on Gazeta Press.