Zeka e quan “Bin Laden” deputetin e VV-së: Shoku jem nuk guxon me qelë gojën prej tij

155
zeka-e-quan-“bin-laden”-deputetin-e-vv-se:-shoku-jem-nuk-guxon-me-qele-gojen-prej-tij

Zeka ka përdorur fjalor mjaft të rëndë ndaj deputetit Visar Korenica, në emisionin e debatit të kanalit 10.

“Ai mbrapa ia shanë shokun e burgut dhe nuk e qelë gojën, me këta njerëz nuk ndreqet RTK-ja”, ka thënë Zeka.

“Ai është Bin Laden do t’ja kishte lakmi edhe Bin Ladeni. Ai ka kërkuar shfarosjen e Izraelit”, ka thënë Zeka.

Kujtojmë se Zeka ka ashpërsuar fjalorin pasi deputeti i VV-së Visar Korenica, sot gjatë seancës tha se “RTK ka bërë kontrata për emisione edhe me mashtrues të vizave”.