E keni parë ndonjëherë duke vallëzuar, kështu e ndez atmosferën Duda Balje

174
e-keni-pare-ndonjehere-duke-vallezuar,-keshtu-e-ndez-atmosferen-duda-balje

Deputetja Duda Balje rispotoi një video në instagram në të cilën është etiketuar.

Ajo shihet në ambientet e skenës së emisionit sportiv ku është moderatore bashkë me të ftuarit, shkruan Gazeta Press.

Ajo shihet duke vallëzuar dhe duke bërë video bashkë me ta.

”Kur deputetja na knaq me disponim” ishte përshkrimi i videos./Gazeta Press/

Shiko videon:

The post E keni parë ndonjëherë duke vallëzuar, kështu e ndez atmosferën Duda Balje appeared first on Gazeta Press.