Deputeti i VV-së bën shaka: Fluturon, fluturon Bordi i RTK-së

384
deputeti-i-vv-se-ben-shaka:-fluturon,-fluturon-bordi-i-rtk-se

Ai, ka shpërndarë një fotografi në “Instagram” me përshkrimin “Fluturon, fluturon Bordi i RTK”-së.

Në fotografi me Bashën ishin të shfaqura edhe deputetet tjera të LVV-së, Adriana Matoshi dhe Fjolla Ujkani.

Deputetët e Kuvendit të Kosovës gjatë seancës së sotme me 64 vota pro kanë votuar për shkarkimin e këtij Bordi.