Super kundërsulm nga Italia, Chiesa i shënon supergol Spanjës

292
super-kundersulm-nga-italia,-chiesa-i-shenon-supergol-spanjes

Pas 60 minutave lojë është zhbllokuar më në fund rezultati në “Wembley”.

Italia ka arritur t’i shënojë Spanjën dhe po fiton tashmë 1-0.

Në minutën e 60-të, kur Spanja kishte disa momente të mira, Italia nisi një kundërsulm që doli të jetë vrasës.

Kundërsulmin e mirë e konkretizoi në gol sulmuesi i Juventusit, Chiesa, duke realizuar për 1-0

 

The post Super kundërsulm nga Italia, Chiesa i shënon supergol Spanjës appeared first on RahovecNET.