Prizrenasi arrestohet pasi kërcënoi motrën dhe mbesat

327
prizrenasi-arrestohet-pasi-kercenoi-motren-dhe-mbesat

Policia njofton se një person është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se ka kanosur motrën dhe mbesat e tij.

Në raportin 24 orësh, policia raporton se prizrenasi kërcënoi përmes telefonit motrën dhe mbesat e tij.

Me konsultim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje