Ia publikuan fotografit me një djalë, Jasmina kërcenon faqet

170
ia-publikuan-fotografit-me-nje-djale,-jasmina-kercenon-faqet

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një imazh në të cilin thuhej se Jasmina ka bërë të dashur të ri.

Mirëpo e gjithë kjo e ka shqetësuar atë duke bërë një reagim të ashpër në Instastory, shkruan Indeksonline.

Ajo u shpreh se ai djalë është i huaj, dhe se i dashuri i saj është anonim.

“U them faqeve qe po shperndajn foton e djalit te huaj ti fshijn urgjent para se te merren masa.

I dashuri eshte anonim per nje arsye DHE KURRE SE KAM POSTUAR.

Kshuqe boll se lat nam”, përfundoi ajo./Indeksonline/

The post Ia publikuan fotografit me një djalë, Jasmina kërcenon faqet appeared first on Gazeta Press.