Wednesday, March 22, 2023

Arkivat Përditshëm July 7, 2021

memli-krasniqi:-nese-dikush-di-me-i-numru-tri-pune-qe-i-ka-kry-qeveria-kurti,-une-jam-i-lumtur

Memli Krasniqi: Nëse dikush di me i numru tri punë që i ka kry...

0
Sipas tij, aty kanë njerëz që ideologjikisht qëndrojnë mirë, por praktikisht s’mund të bëjnë gjë. ‘’Me njerëz siç i mendon Kurti nuk mund të qeveriset....
“maskat-shume-shpejte-do-bien”-haxhi-avdyli-tregon-se-cfare-po-ndodh-ne-degen-e-ferizajt!

“Maskat shumë shpejtë do bien”- Haxhi Avdyli tregon se çfarë po ndodh në degën...

0
Ai thotë se shumë aktivistë të LDK-së dhe jo vetëm u bashkuan rreth binomit të ndryshimit me 14 shkurt. Ai tutje thekson se ata të...
daut-haradinaj:-prishtines-i-nevojiten-vendime-te-guximshme-dhe-te-medha

Daut Haradinaj: Prishtinës i nevojiten vendime të guximshme dhe të mëdha

0
Ai tha se vërehet një energji pozitive në mesin e qytetarëve, të cilët përkrahin vizionin tonë që Prishtina të jetë e para. “Në takim me...
obsh:-bota,-te-bashkohet-per-trajtimin-e-pandemise

OBSH: Bota, të bashkohet për trajtimin e pandemisë

0
Shefi i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus, njoftoi se shifra prej katër milionësh u shënua më shumë se 18 muaj që kur ndodhi shpërthimi i...
kapet-kosovari-duke-vozitur-200-km/h-ne-rruget-e-shqiperise

Kapet kosovari duke vozitur 200 km/h në rrugët e Shqipërisë

0
Gjatë kontrolleve në 24 orët e fundit, nga Policia rrugore e Tiranës, në rrugën interurbane Tiranë -Elbasan janë konstatuar shpejtësi nga 166 km/h deri...
denohet-me-6-vjet-burg-polici-qe-abuzoi-seksualisht-me-nxenesen-me-aftesi-te-kufizuara-ne-kamenice

Dënohet me 6 vjet burg polici që abuzoi seksualisht me nxënësen me aftësi të...

0
Është dënuar me gjashtë vjet burgim, zyrtari policor, R. Sh., i akuzuar për sulm seksual ndaj një të miture me aftësi të kufizuara  në...
bashkeshortja-e-moratas-kercenohet-dhe-fyhet-nga-tifozet-italiane

Bashkëshortja e Moratas kërcënohet dhe fyhet nga tifozët italianë

0
Bashkëshortja e Alvaro Moratas, Alice Campello, u kërcënua dhe u ofendua nga tifozët italianë, pasi burri i saj e kishte shënuar golin e barazimit...
komentatori-turk-behet-hit,-e-ngaterron-chiesan-me-inzaghin

Komentatori turk bëhet hit, e ngatërron Chiesan me Inzaghin

0
Një komentator turk është duke e bërë xhiron e botës me komentimin e tij në ndeshjen Itali – Spanjë Në fakt, tek goli i Federico...
cfare-po-ndodh,-bora-i-kthehet-ashper-shqipes:-ik-moj-ti…

Çfarë po ndodh, Bora i kthehet ashpër Shqipes: Ik moj ti…

0
Shqipe Hysenaj duket se e nervozit keq Bora Zemanin. Kjo pasi skuadra e preferuar e Borës për mbrëmë Spanja humbi, shkruan Gazeta Press. ”Fituam” i drejtohet...
edhe-alketa-tregon-te-pasmet-e-bujshme-nga-palestra

Edhe Alketa tregon të pasmet e bujshme nga palestra

0
Alketa Vejsiu moderatorja e njohur postoi një video nga palestra. Ajo poston rrallë vidoe nga atje, ndërsa me këtë që postoi sot duket mahnitëse, shkruan...