Tuna dhe Patrisi mbrëmë e kanë bërë gjumin bashkë?

426
tuna-dhe-patrisi-mbreme-e-kane-bere-gjumin-bashke?

Artistje e njohur Tuna Sejdi ka disa ditë që ka filluar pushimet në vendin e bukurë të Turqis së bashku me dy djemt e saj.

Por, si duket fëmijët nuk janë vetëm me nënën por në mesin e tyre është edhe i babai, Patrisi.

Dyshja kanë postuar InstaStory duke ndarë imazhe të djemve nga resorti i njëjtë, e Patrisi ka qenë ai që ka ndarë pamje nga shtrati e cila lë pikëpyetje se a ka qenë një gjumë mes katërshes, shkruan “Kosovarja”.

Po ashtu, Tuna e ka rikthyer Patrisin dhe në rrjetet sociale të profileve të djemve por jo edhe nga i saj.

Derisa kjo ishte e tëra që duhej të dilte në shesh që të fllonin aludmet që ishh – qifti janë rikthyer sërish dhe po i shijojnë pushimet si një familje e lumtur. /Kosovarja/

Shiko te gjitha videot me poshte:

The post Tuna dhe Patrisi mbrëmë e kanë bërë gjumin bashkë? appeared first on Gazeta Press.