Moment i sikletshem i Xherdan Shaqirit ne fushe. Kush e eksitoj futbollistin?

200
moment-i-sikletshem-i-xherdan-shaqirit-ne-fushe.-kush-e-eksitoj-futbollistin?

Futbollisti me origjine shqiptare Xherdan Shaqiri prej vitesh luan me skuadren e Zvicres.

Por teksa ka qene ne fushe ai eshte hasur me nje moment shume te sikletshem.

Shaqiri eshte eksktuar dhe perpiqet ta fshehe ejkualimin me dore ose duke rregulluar pantallonat.

Ndonse ai perpiqet disa here serish eshte pa rezultat.

Por cfare e solli ne qejf Shaqirin? Nuk duam te mendojme qe futbollistin mund ta eksitoje topi i futbollit…

The post Moment i sikletshem i Xherdan Shaqirit ne fushe. Kush e eksitoj futbollistin? appeared first on Gazeta Press.