“Xhbanja” sapo na prezantoj me personin e zemrës

230
“xhbanja”-sapo-na-prezantoj-me-personin-e-zemres

Aktorja Arjola Demiri ka qene gjithmone shume e hapur ndaj batutave dhe humorit.

Se fundmi ajo ka bere nje video ne Tik Tok me Alex Seitaj.

Pyetja ka qene: cili eshte personi i zemres? Dhe ata nuk kane ngurruar qe te tregojne kartat e bankes duke treguar se ato jane personi i zemres.

Sigurisht qe kjo ka qene nje video humoristike pasi edhe te dy jane aktor humori.

The post “Xhbanja” sapo na prezantoj me personin e zemrës appeared first on Gazeta Press.