Pas 62 ndeshjeve për Anglinë, me në fund shënon Jordan Henderson

180
pas-62-ndeshjeve-per-angline,-me-ne-fund-shenon-jordan-henderson

Anglia po vazhdon ta demolojë Ukrainën

Anglezët kanë shënuar edhe golin e katërt në këtë ndeshje dhe është lojtari i Liverpoolit, Jordan Henderson që ka shënuar gol në minutën e 63-të te ndeshjes.

Kujtojmë se Henderson hyri në lojë në vend të Declan Rice. Henderson kishte 62 paraqitje për Anglinë po nuk kishte shënuar asnjë gol. Ky ishte goli i tij i parë.

 

The post Pas 62 ndeshjeve për Anglinë, me në fund shënon Jordan Henderson appeared first on RahovecNET.