Dikur ka qenë shumë e shëndoshë por shikoni si duket sot Rudina Dembacaj me rroba banjo

176
dikur-ka-qene-shume-e-shendoshe-por-shikoni-si-duket-sot-rudina-dembacaj-me-rroba-banjo

Rudina Dembacaj ka bërë për vetë të gjithë publikun shqiptar me ciltërsinë dhe transparëncën e saj.

Ajo e ka filluar karrierën e saj në një prej emisioneve më të pelqyera të humorit ‘AL Pazar’.

Më pas Rudinën e kemi parë nën moderimin e emisionit të saj ‘ Mos i fol shoqërit’ i cili ishte shumë i suksesshëm.

Aktorja e njohur është nënë e një vajze të quajtur Viktoria.

Rudina është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë ndan me fansat momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në ‘ Instagram’ ku shfaqet në plazh më një pal rroba banjo të kuqe.

Rudina duket se është kujdesur goxha për trupin e saj sepse ndodhët në supër formë.

Bashkëngjitur fotos ajo shkruan: ‘Shumë më pëlqen vetja, sinqerisht!’.

Kujtojmë se tani aktorja e njohur jeton bashkë me partnerin e saj Markun, më fëmijët e tij dhe me Viktorian.

The post Dikur ka qenë shumë e shëndoshë por shikoni si duket sot Rudina Dembacaj me rroba banjo appeared first on Gazeta Press.