Loredana shumë e dhënë pas duhanit

201
loredana-shume-e-dhene-pas-duhanit

Këngëtarja dhe rep artistja shqiptare në Gjermani, Loredana Zefi, është një nga yjet më prodhues të industrisë së muzikës.

Loredana ma fituar edhe çmime për arritjet e saj në muzikë dhe suksesi nuk i ka munguar në asnjë moment.

Thonë se reperja nga Ferizaji, ka bërë edhe shumë para e se jeton në luks.

Ndërkohë, burime të aferta me të shoqen e Mozzik, tregojnë se ajo pëlqen shumë të pijë duhan.

Ama, duhani dëmton shëndetin, Lorendana!/kosovarja

The post Loredana shumë e dhënë pas duhanit appeared first on Gazeta Press.