Ja çka i bën Xheri mbesës së saj kur jetë veç me të

166
ja-cka-i-ben-xheri-mbeses-se-saj-kur-jete-vec-me-te

Xheri është për momentin gjyshja më e lumtur në botë.

E këtë shpesh herë e ka konfirmuar në intervista dhe rrjete sociale, shkruan Gazeta Press.

Poem Blue është vajza të cilën e sollën në jetë bukuroshja Sara Hoxha dhe reperi Ledri Vula.

Xheri ditën e sotme e ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj të Poemes duke i vendosur një qeshi mbi veshin e saj.

Me këtë detaj me të vërtet Poem po duket qershi.

Ja shikojeni./Gazeta Press/

The post Ja çka i bën Xheri mbesës së saj kur jetë veç me të appeared first on Gazeta Press.