Adelina Tahiri publikon momente intime me bashkëshortin

205
adelina-tahiri-publikon-momente-intime-me-bashkeshortin

Adelina tregoi hapur lumturinë e saj.

Adelina Tahiri ka ndarë disa momente intime krahë bashkëshortit të saj, avokatit maqedonas Serjoza Markov.

Këngëtarja e cila shpesh tregon momente nga pëditshmëria, duke zbuluar edhe luksin që përjeton, sot ka treguar anën e dashurisë.

Ajo dhe bashkëshorti shihen të lumtur e të përqafuar teksa shijojnë jetën e natës.

Momentet intime Adelina nuk hezitoi ti ndajë në Instagram, për ti treguar thuajse gjithë botës lumturinë që ndjen.

Ani pse me pauza në muzikë, këngëtarja para një jave ka lansuar bashkëpunimin me Anxhelo Kocin të titulluar “Falma”./Lajm

The post Adelina Tahiri publikon momente intime me bashkëshortin appeared first on Gazeta Press.