Musliu kureshtare: A ia dha drejtori i AKI-së informacionet Haradinajt se Kurti është “bashkëpunëtor i Serbisë”

159
musliu-kureshtare:-a-ia-dha-drejtori-i-aki-se-informacionet-haradinajt-se-kurti-eshte-“bashkepunetor-i-serbise”

Musliu me anë të një postimi në Facebook ka ndërlidhur këtë fakt me deklaratat e kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj, se Kurti është “bashkëpunëtor i Serbisë”, shkruan Rahovec.net.

“Ec e bjeri ne fije kah po i merr Ramushi keto informacione!”, ka shkruar ajo.

Postimi i plotë i Musliut:

Ramush Haradinaj vazhdimisht po thote qe Albin Kurti eshte bashkepunetor i Serbisë. Tash po del qe Drejtori i AKI-se dhe inspektori I pergjithshem i AKI-se pjese e ish-strukturave te AAK-se. Ec e bjeri ne fije kah po i merr Ramushi keto informacione!. /Rahovec.net/