Kiara reklamon trupin me ngjyrë me fustanin super të shkurtër

202
kiara-reklamon-trupin-me-ngjyre-me-fustanin-super-te-shkurter

Kiara Tito duket se ka marrë ngjyrë të bukur në trup.

E ajo e vuri në pah këtë përmes një fustani super të shkurtër që kishte veshur, shkruan Gazeta Press.

Me një pozë ulur ajo vë në pah edhe këmbët dhe gjoksin.

Ajo komentohet shumë për bukurinë dhe format e trupit./Gazeta Press/

The post Kiara reklamon trupin me ngjyrë me fustanin super të shkurtër appeared first on Gazeta Press.