Vajza e Adelina Thaçit, qenka kopje e saj

166
vajza-e-adelina-thacit,-qenka-kopje-e-saj

Adelina Thaçi postoi fotografi me fëmijë si rrallë herë.

Ajo tregoi se vajza e saj kishte shfaqje ndërsa u fotografuan para se të shkojnë, shkruan Gazeta Press.

Vajza e saj po duket të jetë kopje e Adelinës.

Sigurisht nuk do ketë asgjë të keqe ti ngjaj pasi ëshë mjaft e bukur dhe e talentuar./Gazeta Press/

The post Vajza e Adelina Thaçit, qenka kopje e saj appeared first on Gazeta Press.