“Për’puthen” i mashtron sërish fansat, konkurrentët për sezonin e ri ka kohë që janë përzgjedhur

160
“per’puthen”-i-mashtron-serish-fansat,-konkurrentet-per-sezonin-e-ri-ka-kohe-qe-jane-perzgjedhur

Qe pas perfundimit te Perputhen, produksioni vendosi te realizonte Perputhen verore, ku stafi dhe ish konkurrentet udhetonin neper qytete per te perzgjedhur konkurrentet e sezonit te ardhshem.

Por e gjitha kjo eshte nje farse! Burime prane produksionit kane zbuluar per Kryefjala se produksioni i ka perzgjedhur konkurrentet e rinj dhe nuk kane lidhje me audicionet qe jane duke u bere neper qytete.

Audicionet jane duke u bere per shume faktore te tjere si pershembull fitimi nga sponsorat por ne asnje menyre nuk perzgjidhen konkurrente.

Rikujtojme se audicionet ne qytete mbusheshin plot e perplot me te rinj qe donin nje te ardhme ne televizion, pa e kuptuar se asgje nuk eshte reale por vetem tallje.

Pame teksa te rinjte brohorisnin dhe ndiqnin konkurrentet per nje foto, pame sesi Antonela me shoqe ruheshin me bodygard sikur te ishin ne Hollywood, me pak fjale pame çudira shqiptare.

The post “Për’puthen” i mashtron sërish fansat, konkurrentët për sezonin e ri ka kohë që janë përzgjedhur appeared first on Gazeta Press.