Aksident trafiku në lagjen ‘Ulpiana’ në Prishtinë

197
aksident-trafiku-ne-lagjen-‘ulpiana’-ne-prishtine

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në lagjen ‘Ulpiana’ apo saktësisht në afërsi tek ‘Rrethi i Flamurit”.

Me të marrë informatën në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, derisa nuk dihet për të lënduar.

Duhet përkujtuar që së fundi pati një numër të madh të aksidenteve, të cilat shpesh herë përfunduan me të lënduar dhe viktima./Lajmi.net/