Përse Bora thotë se e do shumë Prishtinën

172
perse-bora-thote-se-e-do-shume-prishtinen

Bora Zemani ishte në Prishtinë për audicionet e reja të Përputhen.

Bashkë me autoren e emisionit, opinionistin dhe ish konkurrentët ata kanë kaluar një natë të bukur në Prishtinë ku secili prej tyre tregonte për mikpritjen që u bë, shkruan Gazeta Press.

E në mëngjes Bora thotë se është e mërzitur që po e lë Prishtinën.

Ajo tha se e do shumë këtë qytet por që shkaku i punës do u duhet të vazhdojnë në qytetet tjera./Gazeta Press/

Shiko videon:

The post Përse Bora thotë se e do shumë Prishtinën appeared first on Gazeta Press.