Ndërhyrje ‘horror’ dhe karton i kuq

186
nderhyrje-‘horror’-dhe-karton-i-kuq

Suedia ka mbetur me një lojtar më pak në fushë kundër Ukrainës.

Në minutën e 98’, Marcus Danielson ka ndërhyrë shumë ashpër në Artem Biesiedin, për t’u përjashtuar nga ndeshja.

Artem Biesiedin nuk ka mundur ta vazhdojë më ndeshjen dhe u largua nga fusha.

 

The post Ndërhyrje ‘horror’ dhe karton i kuq appeared first on RahovecNET.