Mevlani harron përfundimisht Ledjanen, shfaqet në momente romantike me …

237
mevlani-harron-perfundimisht-ledjanen,-shfaqet-ne-momente-romantike-me-…

Mevlan Shaba është një nga konkurrentët që është komentuar më shumë gjatë emisionit “Përputhen”.

Ai doli si çift jashtë programit me Ledjana Prengën dhe fare pak kohë më pas ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

Në fakt, për të gjithë publikun lidhja e tyre ishte disi e çuditshme, pasi lajmet se ajo ishte e lidhur me dikë tjetër po qarkullonin në rrjet prej disa kohësh.

Mirëpo, së fundmi në Instagramin e tij Mevlani ka publikuar një foto teksa është i shtrirë në një krevat mbuluar më petale trëndafili të kuqe.

Ende nuk dihet se cili është personi që fshihet pas kësaj surprize të bukur, dhe kjo gjë ngre dyshime se Mevlani tashmë ka gjetur dashurinë e tij të jetës.

The post Mevlani harron përfundimisht Ledjanen, shfaqet në momente romantike me … appeared first on Gazeta Press.