Vazhdon spektakli në “Wembley”, Pickford e shpëton Anglinë

377
vazhdon-spektakli-ne-“wembley”,-pickford-e-shpeton-angline

Ndeshja mes Anglisë dhe Gjermanisë që po zhvillohet në Londër, në Wembley, vazhdon të jetë 0-0.

Si në pjesën e parë, edhe në atë të dytë skuadrat po dhurojnë spektakël me raste të shumta.

Një i tillë ishte nga Havertz, që me të majtë goditi fuqishëm nga distanca, por Jordan Pickford “fluturoi” dhe e shpëtoi Anglinë.

The post Vazhdon spektakli në “Wembley”, Pickford e shpëton Anglinë appeared first on RahovecNET.