Monday, September 25, 2023
Ballina SPORT Ndoshta sekreti ishte në shishen e Coca Colas – Granit Xhaka e...

Ndoshta sekreti ishte në shishen e Coca Colas – Granit Xhaka e bën të kundërtën që e bëri Ronaldo para disa ditësh

349
ndoshta-sekreti-ishte-ne-shishen-e-coca-colas-–-granit-xhaka-e-ben-te-kunderten-qe-e-beri-ronaldo-para-disa-ditesh

Granit Xhaka ishte padyshim lojtari i mbrëmjes për Zvicrën, pasi tregoi edhe pesë është edhe lider i skuadrës.

Helvetikët fituan me anë të penalltive ndaj Francës, pasi koha e rregullt dhe vazhdimet përfunduan 3-3.

Por, derisa ishin duke u zhvilluar vazhdimet, Xhaka mori vëmendjen e kamerave, pasi po konsumonte Cocal Cola.

Kujtojmë se para disa ditësh, Cristiano Ronaldo e kishte larguar pijen nga tavolina, duke bërë thirrje që të konsumohej më shumë ujë.

Mirëpo, për lojtarin shqiptar kjo gjë nuk është pengesë për të, madje ai shihet duke e shijuar mjaftë shumë atë.

Kujtojmë që Granit Xhaka ishte lojtari më i mirë i ndeshjes mbrëmë, duke fituar edhe çmimin e dhuruar nga UEFA.

The post Ndoshta sekreti ishte në shishen e Coca Colas – Granit Xhaka e bën të kundërtën që e bëri Ronaldo para disa ditësh appeared first on RahovecNET.